Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Już dawno powinny być zlikwidowane gimnazja. Dobrze że Kościół się opamiętał i jest również za ich likwidacją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli to prawda, że pod naciskiem kościoła rząd zmieni swoje zdanie to zadaję sobie pytanie w jakim kraju żyjemy??? Jednak demokracji uczmy się od innych nawet od Niemców. Według mnie gimnazja powinny zostać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gimnazja powinny zostać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRANIE MÓZGÓW MŁODYCH POLAKÓW, NIE MOŻE BYĆ ZAKOŃCZONE, TRZEBA MIEĆ BOJÓWKI, BY GONIĆ: ŻYDA, ARABA, HOMOSEKSUALISTĘ, CZY INNEGO "WROGA"!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic głupszego nie ma jak gimnazjum. To chory twór który trzeba zlikwidować jak raka i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabierałem już głos w tej sprawie ale nie zauważyłem aby pojawił się publicznie. Jestem nauczycielem emerytem.Połowę lat pracy przepracowałem w szkolnictwie podstawowym, drugą w średnim. Nikt mi nie zarzuci, że nie znam problemu. Reforma strukturalna, a ściślej powrót do dawnego systemu jest konieczny bez względu na istnienie gimnazjów katolickich. Ten system się nie sprawdził w żadnym elemencie. Drodzy koledzy nauczyciele nie dajcie się podzielić, nie dajcie się wciągnąć w brutalną walkę polityczną jeżeli dobro dzieci i młodzieży leży wam na sercu. Mam nadzieję, że nikt nie straci pracy, kwestia tylko przesunięć. Nie wiem, czy wszyscy o tym wiedzą, że obecny system nauczania został żywcem przeniesiony z ... Izraela. Okrojony program nauczania, czy jak kto woli podstawa programowa. Uczelnie narzekają, nauczyciele gdyby chcieli się szczerze wypowiedzieć spotykają się z dużymi kłopotami wychowawczymi. Ja obserwuję na osiedlu grupy gimnazjalistów to widzę i słyszę - przekleństwa, palenie papierosów itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gimnazja dają możliwość rozwoju dzieci z małych miejscowości. Powinny zostać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gimnazja są zbędnym ogniwem kształcenia. Właściwy model oświaty to 8. klasowa szkoła podstawowa + szkoły średnie różnych typów. Brak jakiejkolwiek argumentacji na rzecz pozostawienia gimnazjów. Przepracowałem w oświacie ponad 30 lat i wiem, o czym piszę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obrona gimnazjów? Ile to mniej etatów dla "katechetów"?!. Jakie straty-oniesie kościół!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dla likwidacji gimnazjum!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takcie nauki w gimnazjum uczniowie przez rok powtarzają podstawówkę, w trakcie nauki w liceum powtarzają przez rok gimnazjum i takim sposobem mamy 1 rok nauki mniej. Jest to zatem sensowne rozwiązanie ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GIMNAZJA DO SZYBKIEJ LIKWIDACJI !!! TO PATOLOGIA !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...